FAQ

Jesteśmy zespołem składającym się z pasjonatów swoich dziedzin. U nas płacisz za rzeczywistą pracę programistów, grafików i specjalistów SEO, a nie za radę nadzorczą, wielkie biuro, owocowe czwartki i inne niezwiązane z projektem wydatki. W związku z tym, jesteśmy w stanie zaproponować Ci kilkukrotnie niższe ceny, niż w innych firmach. Poznaj lepiej NASZ ZESPÓŁ.

Tak, dojeżdżamy do klientów na terenie Krakowa i okolic. Nie ma też najmniejszego problemu, by cały proces świadczenia usług przejść zdalnie. Mamy do tego odpowiednie narzędzia komunikacyjne, a także duże doświadczenie w skutecznym świadczeniu naszych usług “na odległość”.

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy interaktywny schemat procesu współpracy – szczegóły TUTAJ.

Po akceptacji wyceny podpisujemy umowę o dzieło i po wpłacie 30% zaliczki rozpoczynamy prace. W przypadku małych projektów tj. projektów graficznych wystawiamy fakturę.

Strona powstaje na naszych roboczych serwerach. Otrzymasz od nas link, pod którym możesz na bieżąco sprawdzać postęp związany z realizacją strony internetowej. Do projektu przydzielany jest również Project Manager oraz Grafik, z którymi klient ma stały kontakt.

Tworzone przez nas strony dostosowane są do potrzeby Klienta.  Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Z tego względu nasze strony tworzymy zarówno za pomocą WordPress’a, jak i od podstaw, w zależności od potrzeb. W każdym z przypadków stronę optymalizujemy tak, by była jak najlepiej pozycjonowana i działała tak szybko, jak to możliwe.

Tak, nowa strona będzie dostosowana pod wszystkie urządzenia tj. komórki, tablety, laptopy i większe ekrany.

W zależności od Twoich potrzeb tworzymy aplikacje na system Android jak i na oba systemy: Android i iOS.

Istnieje możliwość stworzenia przez nas tekstu na Twoją stronę w ramach usługi dodatkowej. Możemy także przetłumaczyć te treści na język angielski lub na inne języki ustalane indywidualnie.

Tak, jak najbardziej tworzymy wersje poszczególnych stron lub aplikacji w innych językach. Przetłumaczenie tekstów i stworzenie wersji w języku angielskim jest jedną z naszych podstawowych usług. Możemy także przygotować wersję w dowolnym innym języku np. chińskim lub szwedzkim, ale jest to ustalane indywidualnie z klientem.

Tak, w zakresie prac tworzenia strony internetowej wchodzą także podstawowe prace pozycjonowania, które wykonują nasi specjaliści SEO. W ramach dodatkowej usługi możemy rozszerzyć zakres prac dotyczących pozycjonowania, aby Twoja strona była jeszcze bardziej skuteczna.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i dla każdego czas realizacji będzie inny. Twoja satysfakcja z naszych usług jest dla nas najważniejsza, a więc jeżeli zależy Ci na czasie to oczywiście weźmiemy to także pod uwagę.

Do wyceny stron internetowych stworzyliśmy szybki KALKULATOR KOSZTÓW USŁUGI. W celu wyceny innych usług z uwagi na dużą ilość zmiennych zapraszamy do kontaktu poprzez FORMULARZ. Wycenimy Twój projekt w jeden dzień roboczy.